Digital Strategy

Marketing Consulting

Targeting

Social Media Marketing

Аудит сайту та SEO

Розробка сайту

Complex digital agency

YouTube просування

ПРО НАС

робимо очевидне видимим

Основний продукт нашої компанії — розробка, налаштування та реалізація рекламних кампаній в інтернеті, digital-комплекс: в Google, Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn.

Наша місія — показати і розповісти світу якомога більше про вас, ваших продуктах і цінностях.

Наша історія почалася в непростому 2014 році, непростому як для агентств, так і для клієнтського бізнесу. Агенція розпочала займатися SEO-просуванням, потім розширила напрямки в контекстно-медійній рекламі і рекламних кампаніях в соціальних мережах. Команду сформували провідні фахівці з багаторічним досвідом як у вузькій спеціалізації в напрямку інтернет-маркетингу, так і бренд-менеджери і керівники маркетинг-департаментів провідних національних і міжнародних компаній.

З 2016 року в агенції сформувався напрям комплексного digital-маркетингу (Facebook, Instagram, PPC, SEO). З 2018 року в нас повноцінно впроваджено і працює напрямок комплексного стратегічного digital-просування: від розробки стратегії і створення контенту до настройки та ведення рекламних кампаній в усіх digital-каналах комунікації.

За сім років наше портфоліо поповнилося понад 500 успішно реалізованими проектами. При цьому ми відкрили для себе і наших клієнтів важливу річ: якщо ви — поки невелика, але амбіційна компанія, вам необхідна маркетинг-команда, яка повністю закриває потреби бізнесу в просуванні і отриманні доходу. Є багато об'єктивних причин, за якими зараз такі компанії не можуть сформувати свій маркетинг-відділ. Але яким він вкрай необхідний для щоденної діяльності та подальшого розвитку:

  • стартапи;
  • малий і середній бізнес, який прагне до системного маркетингу, але яким не вистачає внутрішнього трудового ресурсу та досвіду;
  • великий бізнес, який прагне зміцнювати свої позиції на ринку, нарощувати частку і кількість лояльних прихильників свого продукту/послуг.

Наш досвід і висока кваліфікація дозволили розширити асортимент послуг і запропонувати вам повний супровід маркетингової діяльності — від ідеї та повномасштабної стратегії до їхнього впровадження. Відтепер «маркетинг під ключ» — надійно, вигідно і результативно. На вас і ваш бізнес буде працювати команда з першокласних фахівців, які знають, вміють і готові вивести вас на лідерські позиції на ринку!

Роман Рубан

Засновник і digital-стратег, автор курсу digital contrabanda

За 15 років в цифровому маркетингу співпрацював з понад 500 проектами в сфері digital. А за останні кілька років клієнти довірили йому вести проекти з бюджетами понад 2,5 млн доларів на рекламу в мережі, що свідчить про позитивні результати рекламних кампаній, чіткій зрозумілій аналітиці та розумінні, як досягати потрібних результатів за допомогою digital-інструментів.