UNIT IT освіта для всіх

ДЛЯ ВСТУПУ НЕ ПОТРІБНІ СПЕЦІАЛЬНІ ЗНАННЯ, А НАВЧАННЯ — БЕЗКОШТОВНЕ

UNIT Factory — інноваційна школа програмування. Без вчителів, конспектів, лекцій і графіка відвідувань. Студенти об'єднуються в команди, а навчання побудовано на виконанні все більше і більше складних завдань.

Місія школи — це розвиток інноваційного потенціалу України. Тому після навчання, студенти зобов'язуються відпрацювати в українських IT-компаніях. Для вступу необхідно пройти «басейн» — місячні випробувальні курси.

ЗАВДАННЯ

Розробляючи систему взаємодії зі споживачем, ми визначили ключові потреби бренду і вбудували їх в комунікаційну кампанію:

- формування лояльності до бренду через інформування споживачів про можливості безкоштовного навчання в UNIT Factory;/p>

- формування знання про школу і про принципи навчання;

- акцент на місію та цінності UNIT Factory, як на перевагах бренду;

- заповнення реєстраційної групи на Born2Code | «Басейн» # 2.

РІШЕННЯ

МЕТА ВИПРАВДОВУЄ СКЛАДНОСТІ

Цю ідею ми просували в кожному елементі рекламної компанії: контент поступово відповідав на всі питання, які могли виникнути у споживача; а завдяки точковому таргетингу, в середньому, споживач взаємодіяв з брендом 1,8 раза.

Візуальна складова комунікації розкривала контрастне порівняння хороших фахівців і кращих. Текстовий контент же доповнював візуальну ідею і розкривав переваги і унікальність UNIT Factory.

Розвиток лідерських якостей студентів, робота в команді, стажування в міжнародних IT-компаніях, відсутність графіка навчання, лекцій, конспектів, підручників — всі ключові переваги школи і підходи до навчання були відтворені в кампанії і показували споживачеві цінність UNIT Factory.

РЕЗУЛЬТАТ

Ми запропонували споживачеві альтернативу державній освіті — безкоштовну ІТ-школу з європейськими цінностями та інноваційним підходом.

Кількість унікальних користувачів 95 348 осіб.

В середньому кожен користувач двічі взаємодіяв з брендом UNIT.

343 прямих реєстрації на Born2Code | «Басейн» # 2.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! ЗНАЄМО, ЯК ЗРОБИТИ ОЧЕВИДНЕ ВИДИМИМ

Замовити послугу!
Зв'язатися з нами